Vücut geliştirmek hem spor hem sanattır. Vücut geliştirme yani bilinen diğer adıyla Body sporu merkezimizdeki ekipmanlar sayesinde hem rahat hem çok kolay. Kilo sorununuzu halletikten sonra güzel bir vücut şekillendirmesi yapmak için en ideal spor olan vücut geliştirme sporunu spor salonumuzda rahatlıkla yapabilirsiniz.

Vücut geliştirme şampiyonu eğitmen
Spor salonumuzun sahibi ve hocası olan Halil BOSTANCI bir çok yarışmada birincilik ve ödüller almış ömrünü spora adayan biridir. Halil bostancının vücut geliştirme hareketleri, vücut geliştirem şampiyonalarında vermiş olduğu fotoğraflara galeri bölümünden ulaşabilirsiniz.

Vücut geliştirme sanattır.
Salonumuzda vücut geliştirme sporu için her türlü ekipman mevcuttur. Ayrıca salonumuzda süre sınırlaması olmaksızın çalışma yapabilirsiniz. Saunamız ve Türk hamamımız ile spordan sonra rahat bir şekilde hamam sefası yapıp dinlenmiş bir şekilde salonumuzdan çıkabilirsiniz.
Fitness
Sağlıklı bir yaşam için fitness. Hem zayıflayıp hem sağılınızı korumak yada fit görünümünüzü devam ettirmek için kendinize yapabileceğiniz en güzel ödüldür fitness. Diyetle birlikte yapıldığında çok daha kısa sürede iyi sonuçlar elde edebilirsiniz.

Fitness ile zayıflama ve salonumuz
Zayıflama amaçlı yapacağınız fitness ve diyet programı için salonumuzu tercih edin başarınız daha sağlıklı ve kalıcı olsun

Diyet ve kilo kontrolü
Salonumuzdaki uzman ekip sizin diyetinizi ve spor programınızı ayarlasın sizde sadece bunu uygulayıp sonuç elde edin istemez misiniz ? Sağlıklı bir şeklide zayıflamak, güzel ve fit gözükmek bunlar hayal değil. Kendinize bir iyilik yapın. Ve salonumuza gelin. Bizde sizi şişmansanız zayıflatalım , kilolu değilseniz daha zinde ve daha canlı olmanız için program yapalım.

Mucize diyetler
Mucize diyetlere inanmayın. Aldığımız kiloları nasıl bir ayda almadı isek kiloları verirken de o kadar kısa sürede veremeyiz. Sağlığınızı tehlikeye atacak diyet saçmalıklarından sakının. Düzgün bir beslenme stili ve düzenli spor olmadan asla başarı elde edemezsiniz. Unutmayın su ve kas kaybedersiniz ama önemli olan kaybettiklerinizin yağdan kaybolmasıdır. Yağ yakımı ancak uygun bir diyet ve düzenli kardiyo ile mümkündür.

Gelin sizi zayıflatalım.
Evet iddia ediyoruz sizi sizi zayıflatalım istediğiniz kiloya kavuşturalım. Bunun için yapmanız gereken tek şey salonumuza gelmek. Hedeflediğniz kiloya belirlediğimiz zaman süresi içerisinde sağlıklı bir şekilde geleceksiniz.

Eğer beyninzde ben zayıflayacağım diye karar verdiyseniz.
Sizi istediğniz kiloya getirmek bizim görevimiz.
Siz yeterki hedefinizi belirleyin